ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
АДМІНІСТРАТИВНІ СПОРИ

 

Адміністративні спори є одними з найтонших і значущих видів юридичних послуг, що вимагають юридичної підтримки представників Юридичної компанії «K&S partners». Це безпосередньо переговори з органами влади, направлені на вирішення протиріч різного виду норм чинного законодавства. Вони вимагають знання специфіки відношення посадових осіб до різних питань, вивчення законодавства і певних дипломатичних навичок. Основним завданням є вирішення протиріч і конфліктів ще до переходу їх в судові спори. На жаль, місцеві органи самоврядування, представники адміністрацій, податкові органи, органи пенсійної фонду, органи земельних ресурсів здебільшого скоюють помилки. Серед них вимоги про стягнення зайвих або підвищених податків, неправомірні рішення про притягнення до адміністративної відповідальності і маса інших дій чи бездіяльності. Практика показує, що подібні, порушення права, вдається оскаржити і відновити справедливість щодо зобов’язання посадових осіб виконати певні дії.

Послугами від Юридичної компанії «K&S partners» у вирішенні адміністративних спорів може скористатись, як юридична, так і фізична особа, яке має намір оптимізувати сплату податків і не платити зайві гроші. Дуже часто податкові органи прагнуть того, щоб узяти з юридичного або фізичного лиця максимум. Звичайно, своєчасна оплата податків є найважливішим елементом в діяльності кожного бізнесмена і громадянина. З другого боку, надмірні податки можуть завдати серйозної шкоди бізнесу, і навіть стати причиною банкрутства підприємства. Робота Юридичної компанії «K&S partners» направлена на відновлення платоспроможності підприємства та ліквідацію безпідставно нарахованих податкових зобов’язань, як чинника фінансового обтяження. Завжди і скрізь ми відстоюємо інтереси наших Клієнтів. В штаті Юридичної компанії «K&S partners» працюють адвокати, юристи, фахівці з досвідом практичного застосування податкового законодавства з концентрованого в Податковому кодексі України № 2755-VI від 02.12.2010 року.

В рівній значимості ми потрібні бізнесу і громадянам. Адже неправомірні дії або бездіяльності посадових осіб (урядовців) можуть викликати проблеми і у момент укладення ряду операцій з нерухомістю і при вирішенні інших ситуацій. Часто страхові випадки, розділ майна при розлученні та інші спори стають причиною виникнення конфліктів з адміністраціями місцевих органів. Ними можуть стати, видача необхідних документів, так і неправильне їх оформлення. В таких випадках виключно потрібні послуги кваліфікованих юристів, які завжди готові Вам їх надати.

Окрім цього причиною адміністративних спорів може стати потреба в своєчасному застосуванні заходів адміністративної відповідальності до організації за невиконання судових рішень і ухвал чи державних актів, приписів, повідомлень.

 

 

Не відкладайте, звертайтесь і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших питань!

 

З повагою,

Керівництво фірми «K&S partners»