ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Банкрутство як один з ефективних інструментів уникнення від майнових зобов’язань.

В умовах розвитку ринкових стосунків між суб’єктами підприємницької діяльності банкрутство стало об'єктивною реальністю і неминучим наслідком економічних прорахунків і помилок корпоративного управління і менеджменту ряду господарюючих суб'єктів. Неплатоспроможність визначається фактичною неможливістю виконання боржником договірних майнових зобов'язань і задоволення вимог кредиторів. Процедура банкрутства є ефективним інструментом, як для стягнення боргу, так і для уникнення сплати кредиторської заборгованості.

Компанія «K&S partners» має значний практичний досвід щодо захисту інтересів клієнтів на всіх стадіях процедури банкрутства. До складу юридичної компанії входять кваліфіковані адвокати, юристи, фахівці, що мають практичний досвід при здійсненні різноманітних процедур банкрутства та надають повний комплекс юридичних послуг. У справах з неплатоспроможністю боржників або зменшенням можливості погашення заборгованості, захищая інтереси клієнтів - правники юридичної компанії пропонують наступні види послуг: ліквідація за рішенням власника; правовий супровід процедури розпорядження майном, процедури санації і процедури ліквідації, як для кредитора, так і для боржника; банкрутство боржника ліквідованого власником; банкрутство відсутнього боржника; ліквідація через загальну процедуру банкрутства; «альтернативна ліквідація» (зміна директора і засновника); підготовка висновків за способами ліквідації підприємств; аналіз ситуації на підприємстві і видача рекомендацій керівникам і власникам; розробка та реалізація найефективніших шляхів проведення процедури банкрутства; розробка методів перерозподілу активів; послуги арбітражного керуючого в процесі банкрутства; підготовка документів, необхідних для порушення процедури банкрутства за ініціативою кредитора (банкрута); ведення справи про банкрутство на стороні банкрута (кредитора); реорганізація підприємства способами: злиття, поглинання, зміни форми власності; представлення інтересів Клієнта в державних інстанціях; підготовка рішення власників, протоколи зборів засновників; публікація оголошень в офіційних ЗМІ; аудит; отримання документів і довідок від державних органів; отримання повідомлення про виключення юридичної особи з державного реєстру.

У разі спрощеної процедури банкрутства кваліфіковані юристи компанії «K&S partners» вживуть вичерпні заходи щодо збору доказів відсутності боржника (юридичної особи) за місцезнаходженням та інших свідчень щодо припинення ним підприємницької діяльності. Такі обставини, передбачені нормою закону, свідчать про визнання боржником факту банкрутства.

Захист прав і законних інтересів кредиторів у рамках порушення справи про банкрутство за спрощеною процедурою можливо при суворому дотриманні чинного законодавства і участі в процесі кваліфікованого адвоката, юриста чи фахівця в галузі права.