ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Досудове врегулювання спору

Досудовий порядок врегулювання спорів - це процедура, сенс якої полягає у врегулюванні з постраждалою стороною в добровільному порядку, майнових або не майнових вимог, без використання судочинства. Вимоги викладаються письмово (претензіях або листах) і спрямовані на компенсацію збитку, який був нанесений внаслідок неправомірних дій особи.

Подібні способи вирішення спорів мають велику кількість переваг :

- ви зможете уникнути зайвих витрат грошових коштів (на позовні заяви, державне мито, ІТО, формування необхідних документів, супутні послуги з представництва в судових інстанціях).

Ідентичні ситуації також виникають, коли відповідач вирішує піти назустріч позивачеві - усі витрати, які були понесені при підготовці до судового розгляду, виплачуються за фактом зроблених юридичних послугах.

- написання і подання позовної заяви до суду, а також підготовка супутніх процесуальних документів - не просто формальність, це кропітка і ретельна процедура. У замін викладеного, відмінним варіантом може стати - досудовий порядок вирішення спорів, що особливо не полегшує надання юридичних послуг адвокатами, юристами або фахівцями Юридичної компанії «K&S partners» в частині складання претензій або світових угод, але використовується менша кількість часу при підготовці процесуальних документів, а тому їх аналіз буде не таким тривалим.

Згідно норм чинного законодавства і звичаїв ділового обороту, досудове врегулювання спорів - добровільна угода сторін у справі. Існує особлива категорія справ, які не розглядаються в судовому порядку без наявності підтвердження про напрям претензій, вимог або листів, перед поданням позовної заяви. У цю категорію потрапляють справи, що стосуються зміни і розірвання договору, стягнення заборгованості або неустойки і так далі

Виходячи з практики  в сучасних умовах, досудове врегулювання спору полягає  здебільшого, юридична практика розгляду таких конфліктів, при правильному підході, повна фактів, за допомогою яких особа могла б здійснити захист своїх прав. Звичайно, в цьому випадку важливо не робити самостійних спроб відстоювання своїх прав, а звернутися до адвокатів, юристів або фахівців Юридичної компанії «K&S partners», які мають професійний досвід і практичні знання, застосування норм чинного законодавства у будь-якій ситуації.

При направлені документів, за допомогою яких здійснюються досудове врегулювання спорів. Обов'язковими є посилання на юридичні і законодавчі норми, а також істотні моменти і пункти відповідного договору (якщо йдеться про вирішення спорів за договором). Факт того, що сторона отримала вашу претензію, необхідно зафіксувати, за допомогою відправки відповідачеві рекомендованого листа з описом і повідомленням про вручення.

Досудове врегулювання спорів по своїй складності анітрохи не поступається судочинству справ, що розглядається в судах. Від вас так само знадобляться юридичні знання, фінансові кошти, докази і стратегія захисту.

 

Не відкладайте, звертайтесь і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших питань!

З повагою,

Керівництво фірми «K&S partners»