ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Корпоративні спори

Корпоративні спори - це правовідносини учасників або засновників підприємства, які виникають, міняються або припиняються в процесі досудового або судового розгляду і які безпосередньо пов'язані з корпоративними правами і обов'язками.

Корпоративні права - це права осіб (акціонерів або засновників), грошовий вклад яких інвестований в частину статутного фонду (майно) господарського суспільства, яке наділяє цю особу правомочністю на участь в управлінні господарським суспільством (підприємством або організацією), отримання певної частини прибутку (дивідендів) цієї організації і активів у разі ліквідації підприємства відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом і статутними документами.

Спори, пов'язані з корпоративними правовідносинами, вимагають великого професіоналізму, кваліфікованості і знання корпоративного права в розрізі інших суміжних областей права.

Адвокати, юристи, фахівці Юридичної компанії «K&S partners» готові кваліфіковано надати комплекс юридичних послуг із захисту корпоративних прав щодо вирішення конфліктних ситуацій Клієнта.

Корпоративні спори - це розбіжності, які виникли з внутрішніх стосунків товариства, із стосунків його учасників(власників), органів його контролю і управління.

Якщо виникла корпоративна суперечка, і звернення до суду неминуче, необхідно правильно визначити до якого суду звертатися. Дуже часто в якості одного з суб'єктів корпоративного спору являється фізична особа (власник, учасник, акціонер, і тому подібне). Для точного визначення предмета спору, підсудності справи або відповідача, слід звертатися до кваліфікованих і досвідчених фахівців Юридичної компанії «K&S partners», які мають безпосередній досвід в цій сфері, і можуть чітко допомогти розібратися в тонкощах застосування і використання законодавства в частині корпоративних правовідносин.

Корпоративні спори не слід плутати з іншими спорами суспільства, які хоч і витікають з їх безпосередньої діяльності, проте не є корпоративними. Приміром, спори по позовах зацікавлених осіб до утримувача реєстру акціонерів товариства або до депозитарію, пов'язані із здійснюваною ними діяльністю, у тому числі по обліку акцій і інших емісійних цінних паперів товариства; спори про визнання випуску емісійних цінних паперів недійсним, у тому числі про визнання недійсними актів державних і інших органів про реєстрацію випуску емісійних цінних паперів товариства і звіту про підсумки випуску цих цінних паперів і т.і.

Юридична компанія «K&S partners» - це товариство, яке об'єднало кваліфікованих адвокатів, юристів, фахівців, що мають величезний практичний досвід застосування навичок роботи, у тому числі і по вирішенню корпоративних правовідносин.

Наші фахівці готові в найкоротші терміни скласти претензії, оформити позовні заяви, здійснити представництво Ваших інтересів в суді. Крім того, ми робимо широкий спектр послуг з супроводу клієнта при проведенні переговорів з врегулювання корпоративних спорів в досудовому порядку. Ця послуга особливо затребувана за участю компетентних юристів. Їх участь в корпоративних спорах зрівняє сили і значно підвищить Ваші шанси на успіх.

 

 

Не відкладайте, звертайтесь і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу в Дніпропетровській області.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших питань!

 

З повагою,

Керівництво фірми«K&S partners»