ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Спадкові спори

Спадкові спори - одна з складних категорій справ, що охоплює зокрема такі питання, як: розділ спадкового майна, вступ до спадку, відновлення пропущеного терміну вступу до спадку, визнання заповіту недійсним, визнання свідоцтва про право на спадок недійсним, визнання права власності на спадкове майно, визнання обов'язкової частини в спадку, усунення від права на спадок, виділення обов'язкової частки в спадковому майні, відновлення документів, підтверджуючих спорідненість, виправлення помилкових записів в свідоцтвах, оскарження рішень і дій нотаріуса при оформленні спадку та ін. Дана категорія спорів вимагає від адвокатів, юристів, фахівців Юридичної компанії «K&S partners», котрі надають свої послуги в Дніпропетровській області, досконалого знання законодавства, практичних навиків по веденню подібних справ в судах всіх інстанцій і юрисдикцій, а також ведення досудових або в процесі судових розглядів переговорів з іншими спадкоємцями.

Ці питання регулюються окремою галуззю права - спадковим правом, інститутом цивільного права і сукупністю спеціальних правових норм регулюючих виникаючі правовідносини у сфері успадкування майна.

Відносини, з приводу переходу майна померлої особи до його спадкоємців можуть виникнути в порядку закону або на підставі договірних правовідносин.

Оформлення спадку – складний процес, що вимагає професійної юридичної допомоги, який складається із збору безлічі відомостей, довідок зі всіляких установ, спілкування з нотаріусом, а в більшості випадків і участі в судовому розгляді.

До числа часто виникаючих і найпоширеніших спадкових спорів, можна віднести: визнання обов'язкової частини в спадку, визнання заповіту недійсним, визнання свідоцтва про право на спадок недійсним, визнання права власності на спадкове майно, усунення від права на спадок, виділення обов'язкової частки в спадковому майні та ін.

Адвокати, юристи і фахівці Юридичної компанії «K&S partners» мають широкий комплекс послуг, а також бездоганний досвід у вирішенні спадкових спорів і готові надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу при вирішенні питань про спадок.

Для Вашої зручності, вся інформація про хід процесу і стан справи відображається в реєстрі судових справ, який ведеться з дотриманням всіх норм конфіденційності (даний реєстр надається Клієнту по його бажанню і не вимагає ніяких додаткових витрат).

 

Не відкладайте, звертайтесь і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших питань!

 

З повагою,

Керівництво фірми «K&S partners»