ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Суд з податковою в Дніпропетровську

Суд з податковою в Дніпропетровську

Маючи великий досвід вирішення податкових спорів в Дніпропетровську, наші фахівці прийшли до висновку, що державний орган, в тому числі і податкова побудував систему, основою якої є абсолютно бездушне відношення до платника податку. І таке ставлення не зазнало змін навіть після революції в лютому 2014 року і всі надії середовища бізнесу не виправдалися.

Керівництво податкової інспекції в місті Дніпропетровську, саме тут і проводяться перевірки та виробляють винесення рішень, керівники не змінилися. Ось і їх ставлення до платників податків не змінилося, вони лише трохи змінили забарвлення. А сама методика оподаткування штрафами, складання актів і методики поповнення скарбниці Дніпропетровська завдяки всьому цьому трохи змінилися.

Якщо говорить про Бабушкінському районі міста Дніпропетровська, то податкова інспекція продовжує писати «никчемы», а основа для написання залишилася колишньою – думка самого інспектора, яке абсолютно не підкріплюється думкою суду, іншими доказами. Ці випадки можна спостерігати при винесенні рішень адміністративними судами Дніпропетровська на користь підприємств.

У красногвардійському районі Дніпропетровська податкова інспекція намагається виїхати при перевірці рекламних послуг з просування продукції в мережах супермаркетів, і намагається незаконними методами зняти це зі статті витрат.

У Кіровському районі податкова служба проводить перевірки платників податків у розрізі ПДВ часто ігнорує всі норми Податкового Законодавства щодо витрат підприємств на ресурси Інтернет. Податковий орган вважає, що такі витрати можна ототожнити з отриманням доходу від цього розповсюджувача Інтернету, а тому ПДВ варто виключити з податкового кредиту.

В Амур-Нижньодніпровському районі податковий орган не слідує термінів проведення і продовження перевірок, які передбачаються в планах. Вони можуть знаходиться на декількох перевірок одночасно, ось чому фізично перевіряючий не в змозі провести якісне дослідження в строк, встановлений Податковим Кодексом. А продовження вимагає певної процедури, яка порушується органом. У результаті такої перевірки виходить акт, який заснували на фактах, які не можливо обґрунтувати, і смислового або законодавчої навантаження він не несе. Ось чому виникає так багато судів з податковою, які є безуспішними для державних органів.

Не варто слідувати плану штрафів податкової інспекції, не впадайте у відчай, а боріться за свої права в адміністративному суді з податковою. А наша компанія допоможе перетворити процес в азартну пригоду.