ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні рішення ваших проблем!»
+38 097-00-17-016
+38 063-653-03-82
+38 050-884-54-02
Трудові спори

Трудові спори — це розбіжності, що виникають на підприємствах, в установах, організаціях між працівниками, з одного боку, та працедавцями — з іншого, з питань, пов'язаних із застосуванням законодавства про працю.

Дотримання трудового законодавства є одним з найпріоритетніших напрямків юридичної практики.

Неналежна увага до дотримання на перший погляд малозначних вимог трудового законодавства може привести до украй негативних наслідків, аж до кримінальної відповідальності.

Трудове законодавство передбачає цілий ряд процедур, що дають можливість врегулювати суперечку, не доводячи його до суду і не вдаючись до звільнення працівника.

Питання трудових правовідносин – галузь, що вимагає ретельного опрацьовування, як з боку працедавця, так і з боку працівників. Обидві сторони часто не замислюються про те, як шляхом грамотного використовування трудового законодавства можна уникнути серйозних конфліктів.

Юридична фірма в Дніпропетровській області «K&S partners» здійснює розробку внутрішньої документації для юридичних осіб з усіх питань організації праці (трудові договори; контракти з керівниками організацій; термінові трудові договори (контракти); внутрішні положення, що регламентують порядок організації праці, заохочення і преміювання працівників, правил внутрішнього робочого розпорядку, посадових інструкцій, штатного розкладу, наказів та ін.).

Юридична фірма «K&S partners» здійснює письмові і усні консультації з питань захисту прав і законних інтересів сторін в трудових спорах: прийом на роботу і звільнення з роботи, порядок накладення дисциплінарного стягнення, виплати заробітної платні, зміна істотних умов праці, з питань пільг, що надаються співробітникам та ін.

 

Не відкладайте, звертайтесь і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших питань!

 

З повагою,

Керівництво фірми «K&S partners»