ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні вирішення ваших питань!»
Податкове право

В українських реаліях досить часто дії співробітників податкових органів суперечать нормам чинного законодавства, а часом і здоровому глузду.

У багатьох випадках цьому сприяє недосконалість законодавства, його численні колізії, а також непрофесіоналізм дій і рішень співробітників фіскальних органів.

Впоратися з цим завданням, зробивши бізнес рентабельним, прибутковим і конкурентоспроможним допоможе Юридична фірма «K&S partners».

Крім того, наші фахівці мають великий досвід представництва та захисту інтересів клієнтів в судах з питань застосування податкового та митного законодавства, а також законодавства про реєстраторів розрахункових операцій.

Послуги:

- Податкове планування для юридичних та фізичних осіб, розробка ефективних податкових схем;

- Юридичний супровід при проведенні перевірок податковими та іншими контролюючими органами (податкова інспекція, органи митної та контрольно-ревізійної служб);

- Консультації з реструктуризації бізнесу з урахуванням оптимальних податкових наслідків;

- Консультування з питань застосування положень міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування та міжнародних інструментів оптимізації оподаткування;

- Аналіз податкових наслідків операцій, що плануються клієнтами;

- Юридичний супровід апеляційного оскарження рішень податкових органів;

- Підготовка, аналіз документів, а також представництво інтересів клієнтів в судах з питань дотримання податкового, митного та бюджетного законодавства.

 

Не відкладайте! Звертайтеся до фахівців юридичної фірми «K&S partners» і отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу!

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших проблем!

Завантажте наш додаток
"Адвокат онлайн"
Google PlayGoogle Play AppStoreAppStore
Перейти до сайту