ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні вирішення ваших питань!»
Захист інтересів підприємців, як орендарів землі у Дніпрі. Хороший адвокат Днепр. Адвокат Дніпропетровськ

Захист інтересів підприємців, як орендарів земліДля сучасного українського бізнесу важливим матеріальним ресурсом у виробництві є земельні ділянки, які орендуються у державних органів або органів місцевого самоврядування.

 

На жаль, на сьогоднішній день, підприємцям все частіше доводиться стикатися з випадками, коли вищезгадані органи, як орендодавці, ініціюють дострокове розірвання договорів оренди землі, в якій вони самі і зацікавлені.

 

У більшості випадків, з позовом до суду, при спорах у сфері земельних відносин, звертається прокуратура, як представник інтересів держави і місцевих органів. Захищаючи свою правову позицію, прокурори посилаються на норми Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» і мотивують свої позовні вимоги тим, що суб'єкт господарювання порушив узяті на себе за договором зобов'язання, оскільки не платив орендну плату, використовував ділянку не за цільовим призначенням, або ж порушив інші умови (наприклад, не здійснив забудову землі, якщо остання бралася в оренду для будівництва).

 

Нинішня судова практика складається таким чином, що суди, в переважній більшості, задовольняють подібні позови і достроково розривають договори оренди, зобов'язуючи підприємців повернути земельні ділянки державним органам або органам місцевого самоврядування. Тому при першій необхідності слід звернутися до кваліфікованого адвоката у Днупрі.

 

Однак, часто, прокуратура, ініціюючи питання розірвання договорів оренди з суб'єктами господарювання, не дотримується положень процесуального закону і не може довести факти систематичної несплати орендної плати, порушення передбачених договором оренди умов і використання земельної ділянки не за цільовим призначенням, належними і допустимими доказами.

 


Адвокатське об'єднання КС «Партнерс» за роки роботи сформувало позитивну практику вирішення подібних судових спорів на користь підприємців, належним чином розробивши правову позицію, якісно готуючи необхідні процесуальні документи і доказову базу в кожному індивідуальному випадку. Наші юристи допоможуть зберегти орендовані земельні ділянки, тим самим попередивши можливі ризики для Вашого бізнесу!

Хороший адвокат Днепр. Адвокат Дніпропетровськ

Завантажте наш додаток
"Адвокат онлайн"
Google PlayGoogle Play AppStoreAppStore
Перейти до сайту