ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні вирішення ваших питань!»
Послуги нотаріуса

Послуги нотаріуса


 Приватний нотаріус - це юрист, основною діяльністю якого є допомога у вирішенні повсякденних юридичних питань. Нотаріальне засвідчення потребується у більшості ситуацій, для яких потрібно використання копій документів, а також складених клієнтами заяв, позовів та скарг. Отримати професію нотаріуса має змогу будь-який громадянин України, що має юридичну освіту і відповідає вимогам до представників професії згідно закону України “Про нотаріат”. Спеціаліст має змогу виконувати свої обов'язки як на державному рівні, так і в приватному порядку як нотаріальна контора. Його основна діяльність має забезпечувати консолідацію прав громадян України та юридичних осіб. Для того, щоб мати змогу надавати послуги такого рівня, юрист має отримати відповідну ліцензію та власну печатку. Всi послуги нотарiуса можно отриматм в адвокатському об'єднанні «K&S partners».

 Ціна на послуги нотаріуса, що працює на державному рівні, визначаються на законодавчому рівні, вартість послуг приватного нотаріуса може коригуватись ним самостійно.

В яких ситуаціях потрібен нотаріус


Основними нотаріальними послугами є:

  • засвідчення документів - заповітів, договорів відчуження, дарування та передачі у використання іншим особам;

  • засвідчення копій та фотокопій документів, витягів та виписок;

  • оформлення спадщини, оформлення та видача свідоцтва;

  • посвідчення договору продажу та купівлі рухомого та нерухомого майна;

  • посвідчення договорів здачі в оренду житлових та капітальних споруд;

  • посвідчення довіреностей будь-якого типу, в тому числі і на представництво інтересів у суді;

  • засвідчення достовірності підпису клієнта в документах, при завіренні копій, на банківських рахунках та виписках;

  • складання нотаріальних актів;

  • ведення процесів розлучення, що не обтяжені матеріальними конфліктами або претензіями 

Окрім цього, нотаріус має право приймати участь в процесах, що визначені законом України “Про нотаріат”. Вартість послуг нотаріуса складається саме з гонорару, що отримує спеціаліст, а також з державних зборів, що потрібно оплачувати для деяких юридичних послуг.

Договір купівлі продажу


 Особливо важлива робота нотаріуса при заключенні договорів продажу та купівлі майна. При затверджені договорів підписи представників сторін мають бути затверджені незалежним представником законодавчої системи, а саме - нотаріусом. 

Також його затвердження та печатка потрібні при подачі копій документів - заяв, витягів з реєстрів та банківських рахунків. Не засвідчена копія в судовому порядку може бути визначена недостовірною.

Довіреність


 При складанні довіреності або доручення необхідною умовою є засвідчення нотаріуса. Його підпис та скріплення документа його печаткою є підставою вважати, що документ, що посвідчує довіреність або доручення, складений вірно, на законних умовах та без тиску на одну зі сторін. Якщо документ не був посвідчений спеціалістом, в судовому порядку можливе визнання його недійсним. Ціна доручення в нотаріуса визначається на законодавчому рівні, якщо спеціаліст є державним, або в індивідуальному порядку, якщо спеціаліст є приватним.

Посвідчення заповіту нотаріусом


 Якщо у представників законодавчих або правових органів, а також в учасників процесу передачі спадку, можуть виникнути сумніви щодо достовірності заповіту, його рекомендується засвідчити у нотаріуса. Засвідчений таким чином документ буде вважатися достовірним та складеним у відповідності із усіма нормами, визначеними законом України. Оскільки спеціаліст несе відповідальність за закріпленні його підписом та печаткою документи, такі документи автоматично вважаються такими, що відповідають всім юридичним нормам.


Завантажте наш додаток
"Адвокат онлайн"
Google PlayGoogle Play AppStoreAppStore
Перейти до сайту