ЮРИДИЧНА ФІРМА «K&S partners»
«Наш результат - креативні вирішення ваших питань!»
Представництво інтересів в судах

 

Представництво інтересів у суді


 Один із основних напрямків роботи адвоката - це представництво інтересшв в суді клієнтів. Саме в ції ситуації професіоналізм юриста має найбільше значення, адже від побудованої ним стратегії захисту та виступу в суді залежить доля справи, а також благополуччя клієнта, його родини та бізнесу. Щоб грамотно побудувати стратегію захисту в господарському процесі, юристу необхідне глибоке знання законодавчої бази, вміння працювати із фактами, показаннями свідків, будування професійних відносин з іншими учасниками судового засідання. Адвокати з фiрми «K&S partners» зможуть допомогти в вирішинні данного питання.


 Адвокат в суді може представляти інтереси як фізичної, так і юридичної особи. До його обов’язків входить:

 • усна чи письмова консультація в разі виклику клієнта до суду в якості свідка або відповідача. Юрист дає поради щодо прав клієнта, інформації, яку він обов'язково повинен надати, або навпаки, має право не надавати;

 • безпосередній захист клієнта, що знаходиться у статусі підозрюваного або обвинуваченого;

 • захист інтересів клієнта, що звернувся до суду із апеляційною касаційною скаргою, позовом до суду;

 • захист групи осіб, що склали колективний позов або жалобу;

 • захист юридичної особи.

За всіх цих випадків юрист готує список необхідних документів, складає стратегію захисту та проводить усні і письмові консультації. 

Алгоритм роботи юриста 


Весь процес підготовки допредставництва в судахскладається з таких дій:

 • Знайомство із клієнтом та усне опитування.

 • Знайомство із матеріалами справи.

 • Побудова тактики захисту та обговорення її із клієнтом та іншими адвокатами, якщо вони також приймають участь у справі.

 • Підготовка до засідання, складання та оформлення усіх необхідних документів.

 • Участь в засідання - саме представництво інтересів у суді.

Кожен з етапів може готуватись в досить стислі терміни - це важливий фактор при термінових позовах до суду, або при різких змінах в судовому процесі. Передавши справу досвідченому спеціалісту, клієнт може бути впевнений в захисті своєї справи на підставах, що визначені Законодавством Украхни.
 

Як здіснюється супровід


 Представлення інтересів адвокатом у суді може відрізнятись в залежності від типу справи. Особливо це стосується побудови захисту у справі, де рішення приймають присяжні. Адвокат не має змоги спілкуватись із присяжними до початку суду, але він може отримати список присяжных та будувати стратегію захисту в залежності від їх загального настрою стосовно підсудного.

Якщо відбувається представництво в суді юридичної особи, його здійснення можливо при оформленні доручення. Цей документ повинен містити таку інформацію:

 • повна назва юридичної особи.

 • ПІБ особи, на ім’я якої складається доручення.

 • перелік зобов’язань та повноважень, яких має дотримуватись довірена особа. 

Документ має бути скріплений підписом та печаткою підприємства, а також мати підпис довіреної особи. 

Якщо доручення складає фізична особа, документ має бути завірений нотаріусом. 

На будь-якому з етапів підготовки до засідання або додатково часу при розгляданні справи судом, клієнт має право звернутися до свого адвоката для прийняття рішень стосовно розвитку справи. Адвокат, в свою чергу, має право ініціювати відхилення додаткових звинувачень або позовів стосовно клієнта - остаточне рішення в цьому випадку приймає суддя. 

У випадку, якщо вирок судді не задовольняє інтереси клієнта, за бажанням клієнта адвокат супроводжує зустрічні позови, апеляційні та касаційні скарги.

 

 

Не відкладайте, звертайтесь та отримайте гарантовану кваліфіковану юридичну допомогу.

З повагою, керівництво фірми «K&S partners».

Завантажте наш додаток
"Адвокат онлайн"
Google PlayGoogle Play AppStoreAppStore
Перейти до сайту